Seçim yapmakta zorlanıyor musunuz ?

Bizimle iritbata geçerek ihtiyacınıza uygun SSL sertifikasını seçmenize yardımcı olalım.

Tüm Tarayıcılarla Uyumlu!

Günümüzün teknolojilerine sahip tarayıcılar ile sertifikalarınız uyumlu

Tam Doğrulama!

Kurumunuza/Şirketinize ait belgelerle ve telefonla doğrulama yapılıp, gerçek mükellef veya kurumların alabildiği, browser'da "yeşil adres" satırı olarak nitelendirilen ve asgari 10.000$ sigorta bedeli olan SSL sertifikalarıdır.

Bir internet adresine SSL sertifikası tanımlamak için öncelikle CSR kodları oluşturulması gerekmektedir.

CSR (Certificate Signing Request)


CSR (Certificate Signing Request) bilgisini nasıl oluştururum?


Tüm platformlarda SSL oluşturma ile ilgili bilgiyi destek sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


CSR oluştururken dikkat edilmesi gerekenler:


1) Belirttiğiniz bilgilerin hiç birinde ! @ # $ % ^ * ( ) ~ ? > < & / \ beliritilen karakterler yer almamalıdır. Sadece Wildcard sertifikalarda CSR kodu oluşturma kısmında * işaretini kullanmanız gerekmektedir.


2) Common Name bilgisi güvenli alan olarak kullanmak istediğiniz alan adı ile aynı olmalıdır.şöyleki eğer CSR talebinizi domain.com şeklinde yaptıysanız, daha sonra secure.domain.com şeklinde güvenli alan oluşturamazsınız. Ya da talebinizi secure.domain.com şeklinde yapmış iseniz güvenli alanınızı domain.com altında kullanamazsınız. Bunun için CSR bilgisini oluşturmadan önce kararınızı iyi vermeniz ve alanları doğru doldurmanız gerekmektedir.


CSR Doğruluğu Kontrolü


CSR kodunuzu görüntelemek yada doğruluğunu kontrol etmek aşağıdaki linke tıklayıp CSR kodunuzu yapıştırarak kontrolu sağlayabilirsiniz.


Wildcard SSL Nedir?

Wildcard SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için sınırsız subdomain desteği sağlayan en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.


Wildcard SSL Sertifikayı domaininize ait tüm subdomainlerde kullanabilirsiniz. Evrensel tüm tarayıcılar, cep telefonları ve cihazlar ile sorunsuz çalışır.

Positive SSL Güvenli Mi?

Positive SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için en hızlı SSL güvenlik çözümüdür. Dakikalar içerisinde gerçekleşen hızlı online onaylama işlemi, en güçlü şifreleme teknolojisi, kaliteli müşteri desteği ve yüksek garanti oranları ile Positive SSL e-ticaret için en güvenli ortamı sağlamanıza yardımcı olur.


Hiçbir evrak gerektirmeyen Positive SSL ile 10dakika gibi kısa sürede sertifikanız kullanıma hazır olur. Positive SSL Sertifika, sadece alan adı doğrulaması yapar. Bir tek sertifika www.domain.com ve domain.com ‘i korur.

EV SSL Sertifikaları Özellikleri

  • - Adres satırında, "yeşil bar"
  • - Evrak ve doğrulama gerektirir ve 3 gün içerisinde teslim edilir
  • - E-Ticaret ve hassas veri girişi gerektiren tüm siteler için profesyonel
  • - Tüm tarayıcı ve istemcilerde %99.9 uyumluluk
  • - Tüm Bankalarla ve ödeme altyapılarıyla uyumluluk
  • - 2048Bit Endüstri standardına sahip sertifikalar
  • - 128/256 Bit Kriptolama gücü
  • - Dinamik Site Güvenlik Mühürü

Yeşil Bar (EV) Sertifika Nedir?

EV SSL teknolojisi, “Yeşil Adres Çubuğu” özelliği ile güven olgusunu görselleştirerek, kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlar. Kullanıcılar EV SSL kullanan bir web sitesini ziyaret ettiklerinde, tarayıcılarının adres çubuğu yeşil renge döner . Bu görsel uyarı bütün kullanıcılar tarafından kolayca farkedilir.


Görsel güvence firmaların kullanıclarına sunduğu güveni arttırır, yarıda kesilen alışverişleri oranlarını düşürür ve böylelikle uzun süreli gelir sağlamakta firmalara yardımcı olur.