DİRECTADMİN LİSANSI İLE HIZLI VE KULLANIMI KOLAY HOSTİNG KONTROL PANELİ

Uygun Fiyatlı Hemen Aktivasyon Directadmin VPS/VDS ve Dedicated Lisansları

Seçim yapmakta zorlanıyor musunuz ?

İhtiyacınıza uygun DirectAdmin lisans seçmenize yardımcı olalım.

DirectAdmin Kontrol Paneli


DirectAdmin 2003’ten beri sürekli olarak geliştirilmektedir. DirectAdmin, günümüzün yazılım teknolojileri ile en gelişmiş çözümleriyle adım adım ilerliyor. Global eğilimler ve müşterilerin özellik istekleri sürekli analiz edilmekte ve fikirler hayata geçirilmektedir. İstikrar, güvenlik ve yeni teknolojileri sizlere en uygun fiyatlara sunmaktayız.


En önemli özelliği ise diğer eklentiler ile %100 uyumlu olarak çalışmasıdır. Cloudlinux işletim sistemi , Litespeed Web Server , Softaculous ve bir çok eklentiyi desteklemektedir.


Çoklu dil desteği ile kullanıcılara kolaylıklar sağlar. Türkçe , İngilizce ve bir çok dili destekleyerek kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sunmaktadır.

DirectAdmin Panel ile Kolayca Yönetim


Directadmin minimum sistem kaynaklarını kullanan son derece verimli bir kontrol panelidir. Bu, DirectAdmin’i düşük seviye VPS sunucularından Dedicated sunuculara kadar olan sistemler için ideal kılar. Directadmin Lisansı satın alarak hız farkını yaşayın!


Directadmin sayesinde hem müşterilerinize reseller hesabı oluşturabilir hemde root yetkilisi olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca reseller yani bayi hosting tarafında da bu panelin kullanımı mümkündür.


Directadmin panel sayesinde hesap oluşturabilir , paket oluşturabilir ve silme gibi yönetici seviyesinde işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Panelin sağladığı en büyük avantaj ise yedek yüklemek ve farklı sunucudan hesap transferidir. Transfer özelliği ile farklı firmadaki bir hesabı root yetkisi ile kolayca kendi sunucunuza taşıyabilirsiniz.


Ayrıca yedekleme zamanları tanımlayarak otomatik sunucunuzu yedekleyebilirsiniz.