Lonca X KİMDİR?

Lonca X 2010 yılından bu yana Web Hosting , Alan adı Servisleri, Sanal Sunucular ve Dedicated Server gibi ürünlerle uluslararası web hosting sektöründe sizlere eşsiz kalitede bir hizmet vermektedir. 2010 yılında bilişim alanındaki hizmetler ve müşterilerine merhaba diyen Lonca X, geçen yıllar içerisinde kazandığı tecrübe ve bilgi birikimlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Firmamızın en çok önem verdiği konu ise kusursuz müşteri memnuniyetidir. Müşteri destek departmanımız her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz özenle seçilmiş professional ekiplerden oluşmaktadır. Müşteri destek ekiplerimiz tüm sorunlarınızla ilk temasınızda siz değerli müşterilerimize çözüm üretebilmektedirler.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve müşteri memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır.Bu çerçevede sunduğumuz hizmetlerde kullanımı kolaylaştırmak, hizmet içeriğimizi zenginleştirmek, güçlü ve sağlam teknik alt yapımızla müşterilerimize artı değerler katabilmek önceliklerimizdir.Professional ve samimi ekibimizle en kısa sürede net çözümleri sunabilmek, satış ve satış sonrası müşterilerimize güven sağlayabilmek ve hızla büyüyen bilişim dünyamızı müşterilerimize sunabilmek için hiçbir zaman tükenmeyecek mükemmele ulaşma misyonumuzun bir parçasıdır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamızın temeli, kusursuz müşteri memnuniyet anlayışımızdır. Hiçbir zaman tükenmeyecek mükemmele ulaşma yolunda vazgeçilmez değerlerimizdir.

Amacımız : Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını, en uygun çözümlerle karşılamak, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak, her daim bizimle çalışabilecek müşterileri kazanabilmektir.

Lonca X SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.