Seçim yapmakta zorlanıyor musunuz ?

Bizimle iritbata geçerek ihtiyacınıza uygun SSL sertifikasını seçmenize yardımcı olalım.

Tüm Tarayıcılarla Uyumlu!

Günümüzün teknolojilerine sahip tarayıcılar ile sertifikalarınız uyumlu

Tam Doğrulama!

Kurumunuza/Şirketinize ait belgelerle ve telefonla doğrulama yapılıp, gerçek mükellef veya kurumların alabildiği, browser'da "yeşil adres" satırı olarak nitelendirilen ve asgari 10.000$ sigorta bedeli olan SSL sertifikalarıdır.

Bir internet adresine SSL sertifikası tanımlamak için öncelikle CSR kodları oluşturulması gerekmektedir.

CSR (Certificate Signing Request)


CSR (Certificate Signing Request) bilgisini nasıl oluştururum?


Tüm platformlarda SSL oluşturma ile ilgili bilgiyi destek sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


CSR oluştururken dikkat edilmesi gerekenler:


1) Belirttiğiniz bilgilerin hiç birinde ! @ # $ % ^ * ( ) ~ ? > < & / \ beliritilen karakterler yer almamalıdır. Sadece Wildcard sertifikalarda CSR kodu oluşturma kısmında * işaretini kullanmanız gerekmektedir.


2) Common Name bilgisi güvenli alan olarak kullanmak istediğiniz alan adı ile aynı olmalıdır.şöyleki eğer CSR talebinizi domain.com şeklinde yaptıysanız, daha sonra secure.domain.com şeklinde güvenli alan oluşturamazsınız. Ya da talebinizi secure.domain.com şeklinde yapmış iseniz güvenli alanınızı domain.com altında kullanamazsınız. Bunun için CSR bilgisini oluşturmadan önce kararınızı iyi vermeniz ve alanları doğru doldurmanız gerekmektedir.


CSR Doğruluğu Kontrolü


CSR kodunuzu görüntelemek yada doğruluğunu kontrol etmek aşağıdaki linke tıklayıp CSR kodunuzu yapıştırarak kontrolu sağlayabilirsiniz.


Wildcard SSL Nedir?

Wildcard SSL sertifikaları online işlem yapan şirketler için kullanıcı bilgilerini ve işlemleri korumak için sınırsız subdomain desteği sağlayan en hızlı SSL güvenlik çözümüdür.


Wildcard SSL Sertifikayı domaininize ait tüm subdomainlerde kullanabilirsiniz. Evrensel tüm tarayıcılar, cep telefonları ve cihazlar ile sorunsuz çalışır.

RapidSSL Nedir?

RapidSSL başlangıç seviyesindeki e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren ancak prestij ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür.


Bir Verisign Markası olan RapidSSL bütün bankalarla %100 uyumlu olan Rapid SSL Sertifika teslim süresi ortalama olarak 2-3 dakika sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. RapidSSL ile birlikte statik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.


RapidSSL diğer tüm SSL Sertifikaları gibi x509 ve PKCS standartlarına uygundur. 1024 bit anahtarlı asimetrik (RSA) ve istemcinin gücü oranında 256 bit'e kadar simetrik (RC4, AES) anahtar kullanarak şifreleme yapmaktadır..


RapidSSL sertifikaları "Equifax Secure Global eBusiness CA-1" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel anahtarı ile imzalanmaktadır. Bu sertifika bütün mevcut işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunduğundan comodo ve benzeri diğer bazı sağlayıcılardaki gibi ara güven otoritelerinin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına gerek yoktur. Tek kök sertifikadır.

RapidSSL Kullanmanın Avantajları

  • - SSL Sertifikası web sitenize güven ve güvenlik sağlar.
  • - SSL Sertifikası verileri şifreleyerek kişisel ve hassas verileri korur.
  • - SSL Sertifikası web sitenize ve kurumunuza prestij katar.
  • - SSL Sertifikası e-ticaret sitelerinde dönüşüm oranını yükseltir.
  • - SSL Sertifikası ile web sitenizin arama motoru (SEO) itibarını arttırır.
  • - 2048Bit Endüstri standardına sahip sertifikalar
  • - 128/256 Bit Kriptolama gücü
  • - Dinamik Site Güvenlik Mühürü